Skorzystaj z księgowości online i przekonaj się o walorach systemu

Dla przedsiębiorcy, który chciałby na bieżąco zarządzać swoją księgowością, program online jest doskonałym rozwiązaniem. Dzięki pracy w chmurze użytkownik systemu księgowego ma stały i nieograniczony dostęp do swoich dokumentów. Może je przeglądać, analizować oraz przesyłać w dowolnym momencie, o każdej porze dnia i nocy. Dostęp online oznacza jednocześnie możliwość obsługi programu przez laptop, tablet, a nawet za pomocą smartfona. Chcą Państwo sprawdzić, jak wygląda nowoczesne prowadzenie ksiąg rachunkowych? Cennik naszych usług przekona Państwa, że warto spróbować już dziś!

Księgowość online oznacza, że przedsiębiorca sam przeprowadza proces księgowania, czyli przetwarza dokumenty i wprowadza je do odpowiednich ksiąg. Nasz program charakteryzuje się wygodną obsługą i przeprowadza użytkownika przez kolejne kroki określonego działania. Przedsiębiorca ma dzięki temu doskonałą kontrolę na wszystkimi dokumentami w swojej firmie, a jednocześnie zyskuje możliwość bezpiecznego przechowywania informacji. Ponadto, uzyskuje oszczędności poprzez samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych. Cennik usług księgowych czasem przerasta możliwości niewielkich firm. Z kolei tradycyjne prowadzenie księgowości wiąże się z koniecznością sprawowania kontroli nad wieloma dokumentami w formie papierowej, co pochłania czas i energię przedsiębiorców.

Koszt prowadzenia ksiąg rachunkowych? Cennik zaczyna się już od… 0 zł!

Oferowany przez nas program online to funkcjonalne narzędzie, które umożliwi Państwu bezpieczne, szybkie i skuteczne prowadzenie własnej księgowości. Pomocny i wygodny panel pozwala na wykonywanie niezbędnych procesów łatwo i bezbłędnie. Z księgowości online skorzystają zarówno niewielkie przedsiębiorstwa, które chcą zyskać pewność i bezpieczeństwo, jak również średnie i duże zakłady, które chcą skorzystać z taniego i wygodnego systemu do obsługi firmowych dokumentów. Ile kosztuje samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych? Cennik naprawdę zaczyna się od 0 zł? Tak! Nasza podstawowa opcja programu pozwala na bezpłatne zarządzanie 5 klientami, 15 fakturami oraz 10 produktami w miesiącu. Jest to idealne rozwiązanie dla niewielkich firm.

Nasza propozycja dla średnich i dużych firm jest podzielona na trzy pakiety: brązowy, srebrny i złoty. Ich warianty dopasowane są do ilości obsługiwanych dokumentów w firmie. Miesięczny limit faktur dla pakietu brązowego to 25, a dla srebrnego 50. Dzięki pakietowi brązowemu możemy wygodnie obsługiwać 15 klientów i zarządzać 20 produktami, w pakiecie srebrnym mamy możliwość pracy z 15 klientami i 35 produktami. W przypadku najszerszego wariantu – złotego, zarówno liczba faktur, liczba klientów jak też liczba produktów są nieograniczone. Co więcej, w ramach tego pakietu możemy obsługiwać nieograniczoną liczbę firm! Skorzystaj z wolności i bezpieczeństwa, jakie daje samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych. Cennik dla czterech pakietów i różne warianty oprogramowania zapewniają możliwość skorzystania z usługi nawet małym i średnim firmom już od dziś.