Oprogramowanie działa na korzyść przedsiębiorców

System księgowości online, jaki Państwu proponujemy, to wygodne narzędzie do samodzielnego prowadzenia księgowości. W ramach jednego programu użytkownik uzyskuje wiele funkcjonalności, nie tylko w ramach standardowo rozumianej księgowości, ale jest to kompleksowe wsparcie biznesu, które zastępuje wiele różnych programów do zarządzania w firmie. Jedną z bardzo cenionych opcji naszego programu jest wystawianie faktur proforma, a także tych zaliczkowych i sprzedażowych w różnych wariantach.

Dlaczego ta funkcja jest szczególnie korzystna? Zdecydowanie wpływa na szybkość obsługi klienta i jego zadowolenie. Ręczne wystawienie faktury to dla nowoczesnego przedsiębiorstwa już rzadkość. Ponadto powodować to może problem w zarządzaniu papierowymi dokumentami, ich zagubienie itp. Wystawianie faktur proforma w systemie komputerowym to pewność posiadania właściwego rejestru dokumentów.

Łatwość wystawiania faktur proforma oraz innych dokumentów sprzedażowych

Program do księgowania i fakturowania, jaki oferujemy działa online. W praktyce oznacza to dla firmy bardzo szybkie wystawianie faktur, niezależnie od tego, czy sprzedawca znajduje się z biurze, czy poza nim. Nawet w trakcie delegacji lub bezpośredniego spotkania z klientem wystawianie faktur proforma wykonać można praktycznie od ręki.

System księgowy można obsługiwać zarówno na komputerze, jak też laptopie, za pomocą smartfonu oraz tabletu. Wygenerowaną fakturę można od razu wysłać do klienta. Czynność zamknie się w ciągu kilku minut. Proponujemy bezpłatne skorzystanie z naszych rozwiązań. Jesteśmy pewni, że nasz program bardzo pozytywnie Państwu zaskoczy.

Wystawianie faktur proforma w programie księgowym? Bez problemu!

Faktura proforma nie jest dokumentem księgowym i nie jest dowodem na przeprowadzenie sprzedaży. Dlatego nie zawsze możliwe jest jej przygotowanie w różnych programach księgowych. Nasza propozycja to coś więcej. Oferujemy kompleksowe oprogramowanie, które pozwala na wygenerowanie różnych dokumentów związanych ze sprzedażą i przetrzymywanie ich w jednym miejscu.

Wystawianie faktur proforma może być równie profesjonalne jak wypisywanie faktur VAT. Program pozwoli wystawić różnorodne faktury według standardów firmy, będą one zawierały logo oraz niezbędne informacje o sprzedającym. Dokumenty wystawiane i przetrzymywane w systemie księgowym to także gwarancja szybkiego i łatwego wyszukiwania. Można je dodatkowo kategoryzować, nadawać odpowiednie nazwy i symbole.