Wygodna praca i pełen wgląd w dokumentację

Dla przedsiębiorcy samodzielnie nadzorującego swoją księgowość prowadzenie księgi przychodów i rozchodów to czasem duży problem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy właściciel niewielkiej i średniej firmy ma czas i umiejętności na odpowiednie prowadzenie ksiąg rachunkowych. Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom i proponujemy innowacyjny produkt, jakim jest nowoczesny i wygodny system księgowości online. Naszym celem jest ułatwienie pracy firmom, które mogą oszczędzić czas i skupić się na swoim biznesie.

Czy rozwiązanie jest dedykowane wyłącznie niewielkim zakładom? Absolutnie nie! Nasz program księgowy online dostępny jest w czterech wersjach i pozwala na prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów różnym podmiotom. Najszerszy pakiet umożliwia nawet zarządzanie księgowością wielu firm jednocześnie, wystawianie faktur w dowolnej liczbie i pozwala na pracę z nieograniczoną liczbą klientów oraz produktów. Jest to rozwiązanie dla bardzo dużych firm, a nawet stacjonarnych biur rachunkowych, które obsługują przedsiębiorców.

Łatwe i szybkie prowadzenie księgi przychodów i rozchodów

Znamy wiele firm, dla których formalności związane z obsługą księgową były utrudnieniem w prowadzeniu biznesu. Wymagały zatrudnienia osoby do obsługi księgowości albo przynajmniej prowadzenia rejestrów oraz ksiąg rachunkowych w formie papierowej. Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów w tradycyjnej formie może generować wiele problemów – od zagubienia dokumentów, po ich nieprawidłowe rejestrowanie, brak możliwości stałego wglądu do nich, jak też wymaga wykonywania wielu operacji ręcznie – od wypisywania faktur po przygotowywanie raportów i podliczeń.

Naszym celem jest ułatwienie prac związanych z księgowością w firmie. Oferowany program jest dopasowany do potrzeb nowoczesnych przedsiębiorców i do wszelkich zmian zachodzących w polskim prawie. Czuwamy nad poprawnym funkcjonowaniem systemu oraz na bieżąco aktualizujemy.

Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów w chmurze – nowocześnie i wygodnie

Dzięki pracy z programem księgowym online uzyskujemy bezpieczeństwo gromadzenia danych, które nie muszą być przechowywane w sekretariacie naszej firmy, gdzie przewija się wiele obcych osób. Dane wprowadzane w systemie przesyłane są poprzez połączenie szyfrowane, a użytkownik zyskuje pełną poufność. Skrupulatnie dbamy o bezpieczeństwo teleinformatyczne i korzystamy z nowoczesnych standardów zabezpieczeń, zapewniając Państwu bezpieczne prowadzenie księgi przychodów i rozchodów.