Jak wystawiać faktury zaliczkowe w Biuro24?

Faktura zaliczkowa jest wystawiana w związku z rozliczaniem otrzymanych zaliczek, które to przyporządkowane są do określonej dostawy będącej w przyszłości. Takie zaliczki są najczęściej wykorzystywane przy dość kosztownych przedsięwzięciach. W ten sposób pozyskuje się część środków na wykonanie go. Wystawianie faktur zaliczkowych bywa kłopotliwe, jednak wcale tak nie musi być. Jeśli skorzystają Państwo z naszego oprogramowania, to wystawianie faktur zaliczkowych nie będzie stanowić dla Państwa problemu. Wszystko jest bowiem bardzo intuicyjne, a nasz program jest łatwy w obsłudze.

Jeżeli zamówienie będzie wykonane zgodnie z postanowieniami, to zaliczka zostaje rozliczona już w cenie towaru bądź też danej usługi. Jednak oczywiście pociąga to między innymi za sobą konieczność właściwego udokumentowania operacji. Wystawianie faktur zaliczkowych w takiej sytuacji jest niezbędne. Otrzymanie przez podatnika owej zaliczki powoduje bowiem powstanie obowiązku podatkowego. W momencie, gdy taka zaliczka wpłacana jest poprzez podmiot gospodarczy, to przedsiębiorca jako potwierdzenie otrzymania jej ma obowiązek, aby taka faktura zaliczkowa została wystawiona do 15 dnia następującego po otrzymaniu zaliczki miesiąca. Wystawianie faktur zaliczkowych można bez problemu wykonać przy pomocy oprogramowania online.

Wystawianie faktur zaliczkowych – wygodny sposób dla przedsiębiorców

Księgowość prowadzona z pomocą oprogramowania biuro24h.pl to mnóstwo korzyści. Zapewniamy przede wszystkim pewność oraz gwarancję dobrze wykonanej pracy. W dodatku dzięki wieloletniemu doświadczeniu, które to zdobyliśmy podczas wielu lat praktyki wiemy, jakie są potrzeby klientów i oferujemy oprogramowanie, które je spełnia. Proponujemy między innymi wystawianie faktur VAT, zaliczkowych czy rachunków online. Zapewniamy satysfakcję nawet najbardziej wymagających klientom gdyż oferujemy nasze usługi na najwyższym poziomie. Wiemy, jak powinno wyglądać najlepsze fakturowanie online.

Dbamy o zadowolenie wszystkich naszych klientów, a współpraca z nami jest zawsze na najwyższym poziomie. Poza rozmaitymi odpłatnymi usługami dotyczącymi prowadzenia księgowości oferujemy także wystawianie oraz obsługę faktur VAT, faktur zaliczkowych i faktur typu pro forma, a tego typu działania są całkowicie za darmo. Wszystko za sprawą naszego nowoczesnego oprogramowania. Dzięki temu wystawienie oraz obsługa faktur staną się niezmiernie proste. To może znacznie usprawnić funkcjonowanie Państwa firmy. Oferujemy więc oszczędności i to nie tylko czasu, ale również i pieniędzy.